Ural Diş

SAĞLIK TURİZMİ

Kliniklerimizde, çalışanların İngilizce, Almanca, Farsça ve Arapça konuşabilmesi ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden hastalarımızın oluşmasını sağlamıştır. Kliniklerimizi, sağlık turizmi konusunda geliştirerek, daha çok kişiye ulaşmak en önemli hedeflerimizden biridir.

İLETİŞİM

GENEL TAVSİYELER

İyi bir araştırma yapmalısınız.

Yüksek Hasta Memnuniyeti

Sağlık turizmi için en güvenilir adres Ural Diş Polikliniği


Uzman ekip

Sağlık turizmi için Uzman ekibimiz her zaman hastalarının hizmetinde.


Uygun Fiyatlar

Türkiye’de en uygun fiyatlara Sağlık Turizmi gerçekleştirin.


Doğru Zamanlama

Sağlık Turizmi konusunda size en doğru zamanı belirterek zaman kaybını önlüyoruz.


Sağlık Turizmi Danışmanlığı

Sağlık Turizmi yapabilmeniz için bütün ihtiyaçlarınızı kolayca karşılıyoruz.Tanıtım Videomuz | Trailer

Kliniklerimizde, çalışanların İngilizce, Almanca, Farsça ve Arapça konuşabilmesi ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden hastalarımızın oluşmasını sağlamıştır. Kliniklerimizi, sağlık turizmi konusunda geliştirerek, daha çok kişiye ulaşmak en önemli hedeflerimizden biridir.

Hizmet Anlayışımız

Öncelikli olarak üzerinde durduğumuz hususlar hastalarımızın konforu ve memnuniyetidir. İşlerimizde profesyonel olduğumuz kadar güleryüzlü olmamız hastalarımızı memnun etmekle beraber rahatlamalarını sağlamaktadır.

Uzman Diş Hekimliği

Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş Eti Hastalıkları ve Estetik Diş Hekimliği konularında uzman hekimlerimiz kliniğimizde ihtiyacınız olan tedaviyi ağrısız ve sızısız bir şekilde kolayca gerçekleştirecektir.

Kendi ülkesinde tedavi olmak istemeyen bireylerin, kısa süreli seyahat halinde tedavilerini yaptırma sürecidir. Son dönemlerde Avrupa ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülke sağlık politikası değişiklikleriyle diş tedavisi ödeneği vermemektedir. Bu ödenek kesintisi gerçekleştiği için de günümüzde Sağlık Turizmi yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bunun başlıca nedeni olarak da bireylerin ekonomik şartlarına uygun fiyatlarla profesyonel hekimlerden hizmet almak istemesini gösterebiliriz.

Tercih ettiğiniz bir yerde panoramik röntgen çektirerek bu röntgeni bize ilk safhada ulaştırmanız gerekmektedir. E-mail olarak bu röntgeni bize kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. İletişim sayfamızda e-posta bilgilerimiz ve iletişim bilgilerimiz yer almaktadır. Hekimlerimiz bu röntgeni inceleyerek fiziksel müdahale gerçekleşeceği zamanki ön hazırlıkları tamamlamış olurlar. Bu inceleme sonrasında size tedavi sürecinin ne kadar süreceği hakkında ayrıntılı bilgi verilir. Tedavi sürecine göre siz de ayarlamalarınızı yaparak süreci kendinize uygun bir tarihe getirebilirsiniz. Hekimlerimiz Türkiye’de ne kadar kalmanız gerektiği konusunda sizi ayrıntılı olarak belirttikten sonra tedaviye hazırsınız.

İmplan tedavisi yöntemini örnek verecek olursak, implant çeneye takıldıktan sonra bir dinlenme süresi gereklidir. Ortalama 2 ay gibi bir süreç beklenmeli ve işlem bu sürecin ardından tamamlanmalıdır. Hastanın Türkiye’de kalma süresini 1 hafta olarak belirtirsek, hasta bu işlemin ardından bekleme süresini kendi ülkesinde geçirmektedir. Türkiye’de uygulanan bu tedavi yöntemi Avrupa ülkelerine göre oldukça ekonomiktir. Ağız yapısı bakımından, yapılan işlem bakımından bazı durumlarda net fiyat belirtilemeyebilir. Ural Diş Polikliniği olarak siz hastalarımıza uygun fiyatlara profesyonel hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her yüz gülmeyi hak ediyor. Ural diş Polikliniği ile sağlıklı ve mutlu gülüşler.


Ural Diş Polikliniği izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.

EnglishDeutschTürkçe